Pomorskie

 • Agencja Interaktywna Spitfire

  Zajmujemy się projektowaniem i realizacją wysokiej jakości oprogramowania internetowego i intranetowego. Stawiamy na wysoką estetykę naszej pracy oraz zadowolenie klienta. Przeprowadzamy cały proces związany z realizacją projektu: od formułowania wymagań, analizę funkcjonalności, projektowanie graficzne, programowanie, zabezpieczenie, testowanie, na serwisie gwarancyjnym skończywszy. Jeżeli nie wiesz co oznaczają skróty: CSS, SEO, SEM, PHP, PgSQL, SQL, XHTML, AJAX, JavaScript ...nie szkodzi. Ważne, że my wiemy. Media internetowe to nasze pole.
  ul. Hryniewickiego 10 Gdynia Gdynia
 • Performance Media Sp. z o.o.

  PerformanceMEDIA to największa agencja specjalizująca się w marketingu w wyszukiwarkach (SEM) w Polsce. Główny nurt działalności to pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych (SEO) oraz kampanie linków sponsorowanych w Google AdWords (PPC). Zdobywane od 2005 roku doświadczenie znalazło potwierdzenie w licznych nagrodach i wyróżnieniach min. MIXX Awards, Golden Arrow. PerformanceMEDIA oferuje zintegrowane, indywidualnie dopasowane strategie Search Engine Marketingu, których celem jest osiąganie wyznaczonych przez klientów celów biznesowych. www.performancemedia.pl
  Idzikowskiego 19 Warszawa
 • Agencja interaktywna Webcumulus

  Webcumulus powstał po to, aby odpowiedzieć na wszystkie indywidualne potrzeby związane z obecnością Państwa Firmy w Internecie. Oferujemy zarówno proste rozwiązania informatyczne, jak i rozbudowane systemy zarządzania bazami danych.
  ul. Wacława Sieroszewskiego 20/1 Gdynia
 • Agencja Reklamowa Blueprint

  Serwisy internetowe Od prostych stron firmowych do rozbudowanych portali społecznościowych i informacyjnych. Tworzymy serwisy intuicyjne, atrakcyjne graficznie i łatwe w administrowaniu. Aplikacje i wersje mobilne Oprogramowanie, aplikacje i wersje serwisów internetowych na najpopularniejsze mobilne systemy operacyjne, w tym iOS i Android. E-commerce Planowanie, projektowanie i wdrażanie sklepów internetowych, integracja z zewnętrznymi systemami magazynowymi, CRM oraz systemami płatności internetowych. Social media Kampanie w serwisach społecznościowych, administracja profilów w popularnych serwisach takich…
  BPM Group ul. Kaczewska 22B / 7 Gdynia Gdańsk
 • Alte Media

  Od ponad 11 lat zajmujemy się marketingiem internetowym firm, organizacji, instytucji oraz osób prywatnych. Zatrudniamy specjalistów i pasjonatów tej tematyki! Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google! Pomagamy naszym Klientom sprawnie wykorzystywać działania promocyjne w wyszukiwarkach. Maksymalizujemy wypływające z tych działań korzyści zarówno sprzedażowe jak i wizerunkowe!
  Hutnicza 24 Gdynia
 • Interactivo

  Jesteśmy multidyscyplinarnym zespołem młodych specjalistów. Wspieramy marki w osiągnięciu ich zamierzonych celów.
  Gdańsk ul. Guderskiego 20/1 Gdańsk