Solv Agencja Interaktywna

Kontakt email, www
Mikołowska 44/4
40-065 Katowice , woj. Śląskie
  1. Strony internetowe/ www -> interaktywne, dynamiczne, z wykorzystaniem nowoczesnych standardów HTML5, CSS3… Zoptymalizowane pod pozycjonowanie… Tak, takie strony internetowe tworzymy.
  2. Marketing internetowy -> hasło „marketing internetowy” to bardzo szerokie zagadnienie… i w takim obszarze się nim  zajmujemy. Od marketingu szeptanego po remarketing. Od Kampani PPC do poprawy wizerunku firmy w internecie.
  3. Pozycjonowanie -> jak podnieść pozycje Twojego biznesu w wyszukiwarkch? Bezpiecznie, stabilnie w adekwatnych cenach… A dla wymagających i ręcznie… w białym kapeluszu White Hat.

O nas

SOLV Internet & Marketing to Studio marketingu internetowego, gdzie nowoczesne technologie łączą się z przemyślanymi koncepcjami i skutecznością biznesową.

Żyjemy w ciągłym ruchu, naładowani pozytywną energią. Zmierzamy do przodu. Poszerzamy naszą wiedzę. Rozpoznajemy potrzeby naszych Klientów. Śledzimy nowe trendy i rozbudowujemy naszą ofertę o skuteczne rozwiązania, które przybliżą nas do celu – Państwa SATYSFAKCJI.

Naszych Klientów traktujemy jak PARTNERÓW do rozmowy. Każdego traktujemy indywidualnie, gdyż tak, jak różni jesteśmy, mamy również różne potrzeby. Nie oferujemy gotowych pakietów, lecz odpowiedź na Państwa potrzeby i e-marketing w praktyce.