Klewer

Kontakt email, www
ul. Popiełuszki 4/25 zobacz inne firmy z Dworcowa
10-693 Olsztyn , woj. Warmińsko-Mazurskie

Agencja Reklamowa Klewer działa w szerokim obszarze marketingu internetowego. Jednym z kluczowych zadań jakie stawiamy sobie za cel współpracy jest promocja wizerunkowa i produktowa w istniejących kanałach dystrybucji w Internecie, m.in. fora, blogi, portale. Dbamy o content stron naszych klientów w ramach optymalizacji SEO, z drugiej strony zaś, inicjujemy akcje w ramach tzw. marketingu szeptanego, dzięki którym nasi klienci nie tylko dostają popularyzację własnego produktu, ale również dobry PR. Dodatkowo mamy spore możliwości w zakresie usług graficznych, zarówno tych na mediach drukowanych, jak i multimediach - filmy, animacje, grafiki internetowe.

Linki sponsorowane

Pozycjonowanie

Strategia SEM

Analityka internetowa

Media społecznościowe

Planowanie mediów

Agencje SEM

Specjalizacje:

  • Linki sponsorowane
  • Pozycjonowanie
  • Strategia SEM
  • Analityka internetowa
  • Media społecznościowe
  • Planowanie mediów
  • Agencje SEM

O nas

Idea K L E W E R opiera się na 6 podstawowych zasadach:

K jak kompleksowość.

Poszukując firmy, która ma zadbać o Twój brand i reklamę, trafisz do nas. Nie ważne czy szukasz opieki nad własnym facebookiem, stroną www, czy poszukujesz firmy do realizacji kampanii mailowych, pozycjonowania czy kampanii Google Adwords - trafisz do nas.

L jak lojalność.

Naszą współpracę z klientami nie opieramy tylko na rachunku przychodów i kosztów. Zakładając współpracę długoterminową wiemy, że tylko Twój sukces determinuje nasz sukces.

E jak energia.

Jeśli brakuje Ci motywacji do zarządzania własną reklamą i wizerunkiem, gwarantujemy Ci, nowy przypływ energii dla Twojego biznesu, oparty na wspólnych inicjatywach i rzetelnym mierzeniu ich efektywności.

W jak wzmocnienie.

To odpowiednie wzmocnienie przekazu i dystrybucja treści reklamowych stanowi klucz do prawidłowej popularności w myśl zasady, że szczęściu trzeba pomóc.

E jak efektywność.

Mierzymy skuteczność naszych kampanii, by móc porówywać je z poniesionymi nakładami. Oceniamy ich efektywność w ujęciu krótkoterminowym oraz w prognozach długoterminowych.

R jak rozwój.

Internet i świat reklamy zmienia się z tygodnia na tydzień. Tylko odpowiednie śledzenie trendów i mierzenie w wyższy poziom umacnia nas w branży reklamowej.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, które pragną zwyciężać na rynku!