GRUPA ICEA S.A.

Kontakt email, www
ul. Pilicka 3
60-401 Poznań , woj. Wielkopolskie

Firma zajmuje się głównie działaniami z zakresu pozycjonowania stron w internecie (również sklepów internetowych). Cechuje nas indywidualne podejście do klienta i staranność o jego zadowolenie. Na naszej stronie (http://www.grupa-icea.pl/) można skorzystać z opcji "zapytaj o wycenę", dzięki czemu możemy stworzyć spersonalizowaną ofertę z dużą ilością słów kluczowych, cieszących się popularnością wśród internautów. 

Oprócz działań z zakresu SEO, prowadzimy również kampanie Google AdWords, kanały social media, czy blogi firmowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie.

Pozycjonowanie

Strategia SEM

Analityka internetowa

Media społecznościowe

Agencje SEM

Specjalizacje:

  • Pozycjonowanie
  • Strategia SEM
  • Analityka internetowa
  • Media społecznościowe
  • Agencje SEM

O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, której główną wizytówką jest pozycjonowanie stron internetowych. Działamy na rynku od 2007 roku, aktualnie w iCEI pracuje ponad sześćdziesiąt osób. Naszą kadrę tworzą specjaliści ds. SEO i SEM, graficy, copywriterzy, web developerzy, ludzie od administracji, a także praktykanci i stażyści. Sukcesywnie zwiększa się ilość klientów zadowolonych z prowadzonych przez nas usług. Firma posiada certyfikat Google AdWords oraz status Partnera Google.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie http://www.grupa-icea.pl/